Tyler Boyd: "Türkiye'de daha güvendeyim"

Donald Trump corona virüs için vatandaşlarına evine dön çağrısını Beşiktaşlı Tyler Boyd red etti.

Tyler Boyd: "Türkiye'de daha güvendeyim"

ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüs nedeniyle tüm dünyadaki vatandaşlarını ABD'ye çağırdı ancak BeşiktaşTyler Boyd, 'Türkiye daha güvenli' diyerek bu çağrıyı reddetti.

Boyd, Trump’ın, yurt dışında yaşayan vatandaşlarına bir an önce ülkeye dönmesi için yaptığı çağrıya rağmen Türkiye’de kalmaya karar verdiğini açıkladı. Sports Illustrated dergisine konu hakkında açıklama yapan Boyd, Türkiye’de kendisini güvende hissettiğini söyledi.

25 yaşındaki futbolcu, ''Ailemden uzaktayım ama burada kalıyorum. Sınırlar kapalı, hiçbir sorun olmadan ayrılamam ve geri dönemem. Ben bu noktada Türkiye’de kalmaya devam ediyorum. Kendimi burada güvende hissediyorum. Evde olabildiğimce formda kalmaya çalışıyorum.'' sözlerini kullandı.

Beşiktaş'ın süreci çok iyi yönettiğini dile getiren Boyd, ''Hastalığın Türkiye’deki yayılması ve kulübün aldığı önlemler hakkında sürekli bilgilendiriliyoruz. Bukonuda gerçekten bir grup mutabakatı yok. Gerçekten bir bölünme de yok. Takım otobüsü, eğitim tesisi ve yemek alanları sterilize edildi. Oyuncular bir grup mesajı uygulamasıyla sık sık kontrol ediliyor. Beşiktaş salgını çok ciddiye alıyor. Güvenliğimin tehlikede olduğunu hiç hissetmedim'' dedi.

Kaynak: Super haber

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER