banner197

ÜLKEMİZ İÇİN NÖBETTEYİZ

Türkiye'de dün akşam saatlerinde başlayan ve gece geç saatlerde püskürtülen darbe girişiminin yankıları sürerken spor kulüplerinin 'Darbe kalkışması'na tepkileri de devam ediyor.

ÜLKEMİZ İÇİN NÖBETTEYİZ

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'da da Yönetim Kurulu, 'Ülkemiz için nöbetteyiz' başlığıyla bir mesaj yayınladı. Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Devletimizin içerisindeki terör yapılanmalarının darbe girişimleri güvenlik güçlerimiz ve milletimizce başarısız kılınmış, hain planları yerle bir edilmiştir. Ülkemize bu kara geceyi yaşatanlar tarihin kara sayfalarında yerlerini almıştır." denilerek şu ifadelere yer verildi:

" Trabzonspor camiası hukuk devleti ve milli iradeye yönelik darbe girişimlerinin her zaman karşısında durmuş, demokrasinin yanında yer almıştır. İyi bilinmesini isteriz ki kendi ülkesinin meclisini ve binalarını bombalayan, askerine, polisine ve vatandaşına kurşun sıkanlara karşı Trabzonspor camiası nöbettedir.

Bu vesileyle bir kez daha yüce milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Allah vatanımızı ve milletimizi her türlü beladan korusun." 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2016, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER