Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Şubesi üzücü haberi yaptığı açıklama ile verdi. Çin'in Wuhan kentinde başlayarak dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen koronavirüs nedeniyle Zonguldak İl Hakemi Eren Ferhat Çelik ve eşi Tuğçe Çelik, Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde karantina altına alındığı açıkladı.

Tedavilerine başlanan Çelik çiftinin yapılacak tetkikler sonucunda Kovid-19 virüsüne yakalanıp yakalanmadıkları belli olacak.

Öte yandan hakem Eren Ferhat Çelik ve eşi Tuğçe Çelik'in durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

TFFHGD Başkanı Ümit Kaya, son düdüğü hakemlerinin çalacağını söyleyerek şu ifadeleri kullandı; ''Değerli hakem ve gözlemcilerimiz! Camiamıza büyük bir üzüntü ile duyururuz... İlimizin tecrübeli ve sevilen İl hakemlerinden Eren Ferhat Çelik hocamız ve sevgili eşi Tuğçe Yozgatlı Çelik hanımefendi Covid-19 şüphesi ile Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde karantinaya alınmış ve tedavilerine başlanmıştır. Sevgili hakemimizin ve eşinin sağlık durumu şuan da iyi. Süreci yakından takip ediyoruz. Gelişmelerden camiamızı anlık haberdar edeceğiz. Günümüz birlik günüdür. Dualarınızı sevgili hakemimiz ve eşinden eksik etmeyin. Mücadele başladı. Son düdüğü her zaman ki gibi hakemimiz çalacak. Başlarıyla bitir şu mücadeleyi. Büyük camian seni bekliyor Eren Ferhat Çelik'' 

Kaynak: Super Haber