Bu sezon kadrosuna Angelino, Mauro Icardi, Wilfried Zaha, Halil Dervişoğlu, Cedric Bakambu, Tete, Kaan Ayhan, Günay Güvenç ve Kerem Demirbay'ı katan Galatasaray, bir bomba daha patlatmak üzere. Daha önce Ajax'ta adını milyonlarca futbol severe duyuran ve Hollanda'da efsaneleştikten sonra Chelsea'ye imza atan Cimbom, Faslı futbolcuyu kısa sürede İstanbul'a getirecek. Taraftarlar da araştırmalarda bulunarak uçak bilgilerini öğrenmeye çalışıyor. Peki, Hakim Ziyech uçak kodu nedir? Ziyech'in uçağını takip et Flightradar24 bilgileri haberimizde yer almaktadır.

Bonservisi yok

Ajax'tan Chelsea'ye 45 milyon euroya transfer olan Hakim Ziyech, İngiltere'de aradığı mutluluğu bulamamıştı. İkinci plana atılan Faslı yıldızın PSG'ye transferi gerçekleşecekti ama olmadı. Hatta o dönem Beşiktaş'ın da adı iddialar arasında yer almştı. Bu sezon ise Al-Nassr devredeydi ama Aslan araya girerek Icardi sonrası bir zafer daha elde etti. Hem de bonservis ücreti ödemeyecek.

Sağlık testinden geçemedi

Arap oyuncunun Suudi Arabistan'a gideceği yönündeki iddiaların ardından Al-Nassr tarafondan sağlık testine sokulduğu ifade edilmişti. Ancak deneyimli yıldızın kötü sonuçlar nedeniyle Riyad temsilcisine imza atmadığı yönünmde haberler medyada yer aldı. Ancak Galatasaray, sakatlık konusunda olumsuz bir durumla karşılaşırsa kendisini garantiye aldı. Fesih maddesi devreye girecek.

Hakim Ziyech uçak kodu nedir? Ziyech'in uçağını takip et Flightradar24

Bu akşam saatlerinde İstnabul'a geleceği açıklanan Hakim Ziyech'in saat 23.00 sıralarında Atatürk Havalimanı'nda olması bekleniyor. Yıldız futbolcuyu karşılamak isteyen taraftarlar da havalimanına gitmek adına araştırmalarda bulunup uçağı takip etmeye çalışıyor. Uçağı flightradar24 uygulamasından takip edebilirsiniz.