Galatasaray, Cumhuriyet’in 100. Yılında şampiyonluk kupasını müzesine götürdü. Sarı kırmızılı camia da şampiyonluk sevinci yaşanırken; birlik ve beraberlik mesajları da verilmeye devam ediyor. Son olarak Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur’un eski yönetici Haldun Üstünel ile bir araya geldiği görüldü. Transfer sihirbazı olarak değerlendirilen Erden Timur, şampiyonluk kupasını da yanına alarak Haldun Üstünel’in yanına gitti.

haldun-ustunel-039-den-uzucu-haber-son-hali-u-14900068_amp

İlk Kez Erden Timur Açıklamıştı

Galatasaray taraftarının en sevdiği yöneticiler arasında yer alan Erden Timur, katıldığı bir televizyon programında örnek aldığı yöneticinin Haldun Üstünel olduğunu açıklamıştı. Haldun Üstünel’in hasta olduğunu belirten Erden Timur, televizyon ekranından geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Galatasaray yönetiminde görev aldığı dönemde taraftarın sevgilisi olan Haldun Üstünel’in son hali ortaya çıktı. Erden Timur ve Haldun Üstünel şampiyonluk kupası ile poz verdi.

odatv_image_66__c1e63cebb7e84c

Haldun Üstünel’in Hastalığı Ne?

İş dünyasının önemli isimleri arasında yer alan Haldun Üstünel geçmiş dönemde sağlık sorunları nedeniyle yolda baygınlık geçirmişti. Yolda yürürken rahatsızlanan Haldun Üstünel’in yardımına kızı ve yakınları yetişmişti. Haldun Üstünel’in 2022 yılı Nisan ayında başına gelen olaydan sonra sağlık durumunun kötü olduğu ve tedavi görmeye başladığı öğrenildi.

Erden Timur’a Teşekkür Etti

Erden Timur gibi bir dönem transfer sihirbazı olarak değerlendirilen Haldun Üstünel’in sağlık durumuyla ilgili net bilgi paylaşılmadı. 1967 doğumlu Haldun Üstünel’in kilo kaybettiği ve halsiz olduğu görüldü. Erden Timur’un ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Haldun Üstünel, ‘’ Beni onurlandırdın. Çok mutlu ettin. Unutmayacağım. Yolun açık, bol kupalı olsun güzel kardeşim. İçim çok rahat" diye konuştu. Sarı kırmızılı taraftarlar Haldun Üstünel’in sosyal medya hesaplarına yorum yaparak geçmiş olsun dileğinde bulundu.