Bayern Münih, Harry Kane transferi için durmak bilmiyor. Lewandowski ayrılığı sonrası yerine iyi bir forvet koyamayan Bayern Münih, Harry Kane transferi için şartları zorluyor.

Bayern Münih Bayer Leverkusen canlı izle beIN SPORTS 4, Nesine.com, tivibu SPOR 1 15 Eylül Bayern Münih Bayer Leverkusen canlı izle beIN SPORTS 4, Nesine.com, tivibu SPOR 1 15 Eylül

Bayern Münih, Harry Kane transferi için yıldız isimle her konuda anlaştı. Ancak Tottenham yıldız oyuncunun transferine izin vermiyor. Bayern Münih, anlaştığı Harry Kane'den özel bir istekde bulundu. Ayrılığına sıcak bakmayan Tottenham kulübünü sen ikna et baskı kur dedi!

Sane, Mane, Kane üçlüsü oluşuyor!

Dortmund'dan şampiyonluğu son saniye alan ve Avrupa'da başarı gösteremeyen Bayern Münih, sağlam bir forvetle sezona başlamak istiyor. Taraftarların Mane, sane ve Kane üçlüsüyle yeni sezona çıkalım baskısı cevap verecek gibi görünüyor. 

Adı daha önce Manchester City ile anılsa da Tottenham'dan City gitmek istemeyen KAne, Bundesliga da yeni bir sayfa açmak istiyor. Ancak REal Madrid kulübü de Benzama yerine Kane düşünüyor.

Şu an için Harry Kane Bayern Münih'te oynamaya sıcak bakıyor ancak Tottenham ayrılmaması için baskıyı artırıyor. Bakalım Kane Tottenham sevgisi sürecek mi yoksa yıldız isim Bundesliga da forma giyecek mi.