Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, evli ve 2 çocuğu olan eski takım arkadaşı Keita Balde’nin Wanda Nara'ya mesajlar atarak taciz ettiğini açıkladı.

Wanda Nara’nın Mauro Icardi’yi eski takım arkadaşı Keita Balde ile aldattığı iddia edilmişti.

Bu iddianın hemen ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Icardi, Keita Balde'nin Wanda Nara'yı mesaj atarak taciz ettiğini ifade etti.

Mauro Icardi, Keita Balde’nin evli olduğu halde kendi eşi Wanda Nara’ya mesajlar attığını ve Wanda Nara’nın kendisine bu mesajları gönderdiğini açıkladı.

Deneyimli futbolcu Icardi daha sonra bu durumu Keita Balde’nin eşine mesaj atarak Balde konusunda dikkatli olması adına uyardı.

Bu mesajları gören Keita'nın eşi defalarca Icardi'yi aradı. Icardi bu telefon aramalarını Instagram hesabından paylaştı.

Bu olayı gören Galatasaray taraftarı Keita Balde’nin Instagram hesabına adeta hücum etti.

Yıldız oyuncuya birçok tehdit mesajı atan Sarı Kırmızılı taraftarlar kısa süre içinde binlerce yorum yağdırdı.

Keita Balde bu olayı fark ederek şu paylaşımı yaptı;

“Telefonum kitlendi, neler oluyor?”

Kısa süre sonra profilindeki fotoğrafların yorumlarını sınırlandırdı ve kapattı.

Keita Balde'nin profilini kapatması üzerine oynadığı takım olan Spartak Moskova'nın Instagram hesabına hücum eden Galatasaraylı taraftarlar aynı mesajları buraya da atmaya başladı.

Spartak Moskova kulübü de bu durumdan rahatsız olarak profilindeki fotoğrafları yorum yapmaya kapattı.

Mauro Icardi ise şu ifadeleri kullandı;

"Wanda ile boşanmayacağız."

"Kocasının karıma yazmayı bırakmadığının farkında olan zavallı bir boynuzluyu uyardım. Wanda'ya özel mesaj yoluyla gönderdiği mesajlar, fotoğraflar var çünkü bunları bana kendi eşim gönderdi."

Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle

Mauro Icardi: "Keita Balde, Wanda'ya, 'Senin için ailemi bile terk ederim' dedi. Tüm mesajlar bende."