Mauro Icardi, "Geçen maçtayken bir antrenman yapmıştım. Hafta boyunca iyi antrenman yaptım ve ilk maçıma çıktım. Taraftarın önünde kazandık. Çok mutluyum. Çok güzel bir duygu. Gelirken de ailemle birlikte üçlü çektirdik. Burada taraftarın önünde yapmak ayrı bir duygu." açıklamasını yaptı.

Torreira ise "Güçlü bir takım olduklarını biliyorduk. Zor bir maç oldu. Bu maç liderlik için de önemliydi. Elimizden geleni yaptık, mücadele gerektiren bir maçtı." dedi.

Sözlerine devam eden Torriera, Oliveira ile yakaladıkları uyumu şu şekilde açıkladı: "Oliveira ile bizim yaptığımız şey çok önemli. Burada sıkıntılar olabiliyordu. Devre arasında hocamız bizimle konuştu, düzeltince daha iyi oynadık. Orada çok önemli görevimiz var. Aradan geçişe izin verince tehlike olabiliyor."

Son olarak Türkçe'sini ilerletmek için çabaladığını belirten Torreira, "Türkçe konuşmaya çalışıyoruz. Florya'da da herkes bize yakın davranıyor. Orada da konuşmaya çalışıyorum. Bu şekilde Türkçemi ilerletmeye çalışıyorum."  sözlerini söyledi.