İcardi Galatasaray'da kalacak mı? İcardi hangi takıma gidecek. Wanda Nara İcardi için gerçeği ağzından kaçırdı. İcardi Galatasaray'da kalacak mı? İcardi için Wanda Nara son dakika açıklamalarda bulundu.

Geçen sezon Galatasaray formasıyla 26 maçta 23 gol 8 asistlik performans gösteren ve takımın değişmez ismi haline gelen dünyaca ünlü süperstar Mauro Icardi, Galatasaray'da kalacak mı? PSG'den kiralandıktan sonra sarı kırmızılı takımla adeta bütünleşen Arjantinli yıldız için Suudi Arabistan ligi ekiplerinden de geri çevrilmeyecek teklifler olduğu biliniyordu. Cimbom, Arjantinliyi kadroda tutabilecek mi? Icardi'nin bir barışık bir küs sevgilisi ve menajeri Wanda Nara, gerçeği ağzından kaçırdı! Wanda Nara'nın Icardi açıklamaları tüm gerçeği ortaya çıkardı. Detaylar haberimizde sizlerle...

Galatasaray, geçen sezon şampiyonluğun adeta mimarı olan Mauro Icardi'nin takımda kalması için girişimlerini sürdürüyor. Erden Timur ve Başkan Dursun Özbek, Icardi transferi için devreye girmiş durumda. Geçen sezon PSG'dan bedelsiz kiralanan ve maaşına sadece 750 bin euro verilen Arjantinli süper star için bu sezon kesenin ağzını açmak gerekiyor. Geçen sezon 26 maçta 23 gol, 8 asistlik performansıyla göz kamaştıran Arjantinli'ye özellikle Suudi Arabistan ligi ekiplerinden yıllık 20-25 milyon euro maaşla sözleşme teklifleri geliyor. Galatasaray yönetimi ise tüm maddi ve manevi şartları zorlayarak Icardi'yi takımda tutmaya çalışıyor. Wanda Nara, Icardi transferi için önemli ipuçları verdi!

ICARDİ TRANSFERİNDE SPONSOR DESTEĞİ

wn

Icardi'yi takımda tutmak isteyen Cimbom, hem yıldız golcünün hem de bonservisi için takımı PSG'nin maddi taleplerini karşılamak adına sponsor arayışlarını sürdürüyor. Galatasaray yönetimi, Icardi transferinin maliyetlerini hafifletmek için sponsor bulma derdinde. Birçok firma da Galatasaray'a Icardi transferinde destek olmak istediğini açıklamış durumda.

WANDA NARA'DAN ARABİSTAN'A VETA

Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri Wanda Nara'nın daha önce yaptığı, "Arabistan'da yaşayamayız. Mauro, Avrupa'da kalmak istiyor" açıklamalarına bir yenisi eklemişti. Nara son olarak, "Galatasaray ile görüşmeden karar vermemiz mümkün değil" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamalar Sarı-Kırmızılılar tarafından olumlu karşılansa da fiyatı artırmak için bazı taktikler uyguladığı da düşünülüyor.

Wanda Nara, Gente magazine verdiği röportajda Mauro Icardi'nin Galatasaray'da kalıp kalmayacağına dair önemli ipuçları verdi.

"10 MİLYON EURO VERİRSENİZ GALATASARAY'DA KALIR"

naras

Stefan Kuntz gidiyor Vincenzo Montella geliyor Stefan Kuntz gidiyor Vincenzo Montella geliyor

Mauro Icardi'ye bir Suudi Arabistan kulübü, bonuslar hariç yıllık net 25 milyon Euro maaş teklifi yaptı. Şu an PSG'den aldığı 9 milyon Euro'nun tam 2.5 katı teklif edilmesine karşın Icardi, bu teklifi geri çevirmişti. Mauro Icardi'nin menajerliğini yürüten eşi Wanda Nara'nın 10 milyon Euro bandında bir maaş istediklerini Galatasaray'a ilettiği de öne sürülüyor.

Gente Magazine'e röportaj veren Icardi'nin eşi ve menajeri Nara, '2023'te hayatınız nasıl devam edecek? Arjantin'de ve Mauro da İstanbul'daki hayatına devam edecek misiniz? Francesca ve Isabella, Türkiye'de okullarını bitirebilecek mi?' sorusuna, "Sanırım bu benim için cevaplaması en zor soru çünkü her ay kendimizi organize ediyoruz. Aslında genelde Temmuz tatillerinde Ibiza'ya giderim ama bu sene hâlâ gezer miyim bilmiyorum çünkü önceliğim Masterchef. Kayıt yaparken tatile çıkmam" dedi.

Nara, 'Annen sonunda Mauro ve kızlarla birlikte İstanbul'a yerleşecek mi?' sorusuna ise, "Hayır, hayır... Sadece ihtiyacımız olursa seyahat edip geliyor yanımıza. Mauro, sadece Türkiye'de mükemmel şekilde organize oldu. Çünkü o antrenmanda iken kızlar da çalışıyor. Onları her gün okula götürmekle ilgileniyor. Haftasonları İstanbul'da güzel planlar yapıyorlar. Maç günleri de kızlar Mauro'ya stada kadar eşlik ediyor. Onlar İstanbul'da çok mutlular" yanıtını verdi.