Geçtiğimiz sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçiren, şampiyonlukta sunduğu büyük katkı ve tavırlarıyla sarı kırmızılı taraftarlarıns evgilisi haline gelen Mauro Icardi transferi için yönetim uzun süredir çalışıyor. Kulübü PSG ve kendisi ile anlaşma sağlanan futbolcunun bu hafta imzaya gelmesi bekleniyordu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, “Önümüzdeki hafta daha net şekilde belli olacak. Icardi, ailevi bir problem yaşadı. En kısa zamanda gelip takımda olmasını isterim ama bazen bu tür ailevi sebepler bunun önüne geçiyor. Önemli olan da onun buraya en doğru ve zinde şekilde gelmesi” dedi.

kapak_083359

ARJANTİN BASINI: WANDA NARA LÖSEMİ

Galatasaray'ın başarılı teknik direktörünün yaptığı bu açıklamayla birlikte Arjantin basınında çıkan haberler bir anda gündeme oturdu. Haberlere göre Icardi, eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara'nın hastalığı ile sarsıldı.

Arjantinli gazeteci Jorge Lanata’nın Radio Mitre’deki programında belirttiği üzere, Nara’nın lösemi hastalığına yakalandığı iddia edildi.  

357de11832184b29bf41c05f0314dc9b

WANDA NARA'DAN İLK AÇIKLAMA

Wanda Nara, hastalığıyla ilgili ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Nara, bazı değerlerinin kötü çıkmasına rağmen kesin bir teşhisin olmadığını ve tetkiklerin sürdüğünü belirtti. Wanda Nara, mahremiyeti için daha fazla açıklama yapmayacağını söyledi.

Rutin kontrollerinde bazı değerlerinin farklı çıkmasıyla birlikte kendi isteğiyle hastaneye yattığını söyleyen Nara, "Çarşamba günü her zaman yaptırdığım rutin kontrollerde bazı değerlerim farklı çıktı. Sonra kendi isteğimle hastaneye yattım, diğer kontrolleri yaptırdım. Perşembe günü, kendi isteğimle hastaneden taburcu oldum." dedi.

s-c6c80bc1a3cf18e33cfe0d735a4ca103c6cb53c5

"EVDE TEST SONUÇLARIMI BEKLİYORUM"

Sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri çocuklarından saklamaya çalışsa da çıkan haber nedeniyle çocuklarının öğrendiğini söyleyen Nara, "Her anne gibi, korkularımı ve endişelerimi çocuklarımdan saklamaya çalıştım. Maalesef cuma günü bir gazetecinin, olmayan bir hastalığımla alakalı teşhis konulduğu haberini gördüm. Ben, şu anda evdeyim, test sonuçlarını bekliyorum." ifadelerini kullandı.

ICARDİ İLE 2 YILLIK ANLAŞMA

Geçen sezon 22 gol atıp 6 da asist yapan Mauro Icardi için Galatasaray, PSG ile 10 milyon euro civarında bir bonservis bedelinde anlaşma sağladı. Ayrıca tangocuyla da oturulan pazarlık masasında da aynı bedele yakın olmak üzere 2 yıllğına el sıkışıldı. Ayrıca çeşitli bonuslarla daha da fazla kazanmasını sağlayacak maddeler eklendi. 1 yıl da opsiyon olacak.