Fenerbahçe'de Obradovic'in geleceği belli oluyor!

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko'nun Başantrenörü Zeljko Obradovic, yeni sözleşme görüşmeleri için İstanbul'a geldi. Dün, Sarı Lacivertli yönetici Semih Özsoy ve Maurizio Gherardini ile yemekte bir araya gelen deneyimli koçun bugün de Başkan Ali Koç ile bir toplantı gerçekleştirmesi bekleniyor.

Fenerbahçe'de Obradovic'in geleceği belli oluyor!

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko'da tecrübeli başantrenör Zeljko Obradovic'in geleceği belli oluyor.

Sarı Lacivertli takım ile sözleşmesi biten deneyimli koç, yeni sözleşme görüşmeleri için İstanbul'da. Karantina sürecini ülkesi İtalya'da geçiren Obradovic, Genel Menajer Maurizio Gherardini de İstanbul'a döndü.

İkili, dün akşam yemekte Başkan Vekili Semih Özsoy ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından restorandan ayrılan üçlüyü TRT SPOR ekibi görüntüledi.

Obradovic - Gherardini ikilisinin bugün Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç ile görüşmesi bekleniyor.

Öte yandan Obradovic'in kendi maaşı konusunda herhangi bir talebi bulunmuyor.

Başarılı koçun yeni sezonda oyuncu kadrosunun maaş bütçesi ve geçen sezon ödemelerde yaşanan aksamaların tekrarlanmamasını istediği ifade edildi.

Sarı Lacivertli başkan Ali Koç'un yeni sezon maaş bütçesini 12 Milyon euro seviyesine çekmek istediği belirtiliyor.

Kulüp televizyonu FB TV'ye açıklamalar yapan Başkan Ali Koç; "Obradovic basketbol efsanesidir ve Fenerbahçelilerin kalbindeki yeri bambaşkadır" ifadelerini kullanmış ve yeni sezon bütçesinin 30 Milyon euro seviyesine çıkmasının imkansız olduğunu dile getirmişti.

Gherardini - Obradovic ikilisinin Başkan Ali Koç ile yapacağı görüşmenin ardından Fenerbahçe Beko'nun gelecek sezon adına yol haritasının belirlenmesi bekleniyor.

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER