banner197

İntikam Değil Özlem Adına ...
Bu gece ... Çok değerli anlamlı önemli bir gece.. Cocu önderliğinde ilk resmî maçı Fenerbahçe’nin .. Bu gece Lizbon‘da intikamdan ziyade Şampiyonlar Ligi'ne özlem maçı var ..Camia özledi Şampiyonlar Ligi'ni 7’den 77 ‘sine..Beklentiler büyük bu sezon ..Yeni yönetim yeni teknik adam ve sportif direktör ..Umutluyum inançlıyım camiamızı tanıdığımıza inanıyorum ve gözlemlerim hepimizdeki pozitif heyecan ve birliktelik başarı getirecektir diye düşünüyorum ..

Takımın morali yerinde hoca ile sahanın emekçileri arasındaki uyum süper ..İlk 11 oynayan da yedek bekleyen de inançlı ve bana göre en büyük transferi bu sezon camianın tribünlerdeki 12 numarası ..Her maçının full olacağını bilmek güzel bunu düşünmek bile heyecan verici ..

Gelelim bu geceki Benfica maçına ..Elbette zor maç hemde çok zor maç ..İlk resmî maçımız bu sezon köklü bir kulüp olan Benfica ile deplasman .. Ateşli bir taraftar iyi bir takım var karşımızda ..Deplasmanda atılacak bir gol bize büyük avantaj sağlar felsefesinin bilincinde umudumu koruyorum ..Takıma güveniyorum ..Phillip Cocu‘nun deplasmandaki taktiklerini iyi biliyorum ve ona güveniyorum ..

Bu geceki dizilişimizde önce durdur sonra vur taktiği olacak umarım her şey yolunda gider ve istediğimizi alır döneriz ..Camiamızın tek yürek yek bilek olduğunda neler başardığını her Fenerbahçeli iyi bilir tarihimizde bu sezon onu görüyor hissediyorum umarım hedeflerde tek tek kopmadan bölünmeden bunları yaşayacağız bu sezon ..Bu gece rakibin gücü etkisi beni çok ilgilendirmiyor ben bize bakarım ve bu gece ilk devre savunma kurgumuzda başarı sağlarsak İstanbul‘a istediğimizi alarak döneriz ve sahamızda muhteşem seyircimizle turu geçeriz diye diliyorum .

Bu gece gol için sürpriz ismim Mehmet Topal ..Duran toplarda Valbuena ve Giuliano .Duran toplara hakim olan Mehmet Topal gol atarak döner ..Hissiyatım bu mihvalde ..Umarım ve dilerim ki yanılmam ..Bu heyecan dolu gecede taraftarımıza güzel ve özlenen sonucu hediye etmesini bekliyorum Fenerbahçe’mizin ..Alınacak her türlü beraberlik gol atarak alacağımız tek farklı mağlubiyet dahi bizi tura götürür çünkü bu maçın Kadıköy ayağını biliyorum orada 50000 tek yürek tek ses no way out diyeceğinden eminim lakin..Allah yardımcımız olsun ..Haydi Fenerbahçe tam zamanı şimdi ..En kalbi duygularımla sonsuz başarılar Benfica karşısında ..
 
YORUM EKLE