Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda 3. maçlar bugün başladı. A Grubu'nda oynanan mücadelenin ardından sıra B Grubu'na geldi. İran ve ABD arasında oynanacak mücadele milyonları ekran başına kilitleyecek. İki ülkenin de son 16 turuna kalma ihtimali kritik 90 dakikayı daha da iştah kabartıcı hale getiriyor. Seyretmek isteyenler de araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak amacında. Peki, İran-ABD maçı saat kaçta ve hangi kanalda? B Grubu Puan Durumu haberimizde.
İki takımın da şansı var

Bugün kozlarını paylaşacak İran ve Amerika Birleşik Devletleri'nin son 16 turuna kalması için şansı var. Özellikle İran beraberliğin de kendisine avantaj sağlayacağı için eli güçlü. Amerikanlar ise kazanmak zorunda. Karşılaşma öncesinde İranlıların 3 puanı, ABD'nin ise 2 puanı bulunuyor. İngilizler 4, Galler ise 1 puanda.


 

İran'ın muhtemel 11'i;

H. Hosseini; Moharrami, Pouraliganji, Cheshmi, M. Hosseini, Mohammadi; Jahanbakhsh, Noorollahi, Karimi, Gholizadeh; Taremi


 

ABD'nin muhtemel 11'i;

Turner; Dest, Zimmerman, Ream, Robinson; Adams, Musa, McKennie; Pulisic, Weah, Wright


İran-ABD maçı saat kaçta ve hangi kanalda?

B Grubu'nun final maçında karşı karşıya gelecek İran ve ABD'nin korakor mücadelesine sahne olacak 29 Kasım 2022 Salı maç saat 22.00'de başlayacak ve TRT SPOR'dan canlı yayınalanacak.