A Milli Takım kadrosuna ilk kez çağrılan İsmail Yüksek, Lüksemburg karşılaşması öncesinde basına açıklamalar yaptı.

ÇOK BÜYÜK BİR GURUR

"Tüm profesyonel futbolcuların hayali olan Milli Takım formasına aday gösterilmek çok büyük bir gurur. Buraya seçildiğim için büyük gurur duyuyorum. Bana gösterilen güveni en iyi şekilde sahada veririm"

HAYALİMİ YAŞIYORUM

"Anlatırsam bir kitap yazmış olurum. Benim için ilklerle geçen bir sezon. Hüznü de mutluluğu da yaşıyorum. En büyük mutluluksa burada olmak. Sizlerle röportaj yapmak, burada olmak. Gerçekten çok mutluyum. Ben hiçbir zaman pes eden bir futbolcu değilim. Her zaman çalışan ve hayal eden; o hayalin peşinden koşan bir insanım. Şu anda hayalimi yaşıyorum. Çok gururluyum"

YEMEK YERKEN TİTRİYORDUM

"Kulüpteydim. Telefon geldiğinde inanılmaz derecede mutlu oldum. Beklemediğim bir haberdi. Bu formayla olmak, buraya çağrılmak gerçekten inanılmaz heyecan verici. Arkadaşlarım da biliyor. Yemek masasındayken, yemek yerken titriyordum. Altay da yanımdaydı. heyecanlıydım, hala da heyecanlıyım. Çok mutluyum" 

HAK ETMEDİĞİMİZ BİR LİGDEYİZ

"Rakipler hakkında konuşmak aslında yanlış. Hak etmediğimiz bir ligdeyiz. Ağabeylerimiz bizi buraya çok iyi getirmiş. Hatta gol yemeden geldik. Asıl hedefimiz bu ligi gol yemeden, lider bitirmek. Burası hak ettiğimiz bir yer değil. B Ligi'ne çıkmak istiyoruz. B Ligi'nden de en yakın sürede A Ligi'ne çıkmak istiyoruz. Onun çalışmalarını yapıyoruz. Şu ana kadar gol yemeğen ağabeylerimize, bundan sonra katkı vermek istiyoruz. ''

BENDEN  İSTENENİ VERMEYE ÇALIYORUM

''Futbol artık mücadele ve güce dayalı bir oyun. Daha önce hücumsal bir oyuncuydum. 8-10 numara oynuyordum. İlk defa bu sene 6 numarada oynuyorum. Alışmaya çalışıyorum. İzlediğim çok oyuncular var. Boş zamanlarda açıp açık yurt dışında değerli ve potansiyelli oyuncuları izliyorum. Hocalarımın benden istediklerini vermeye çalışıyorum" 

kaynak: NTV Spor