Gerçkleştirdiği transfer satışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe, bunu Ferdi Kadıoğlu ve İsmail Yüksek'le devam ettirebilir. İki milli yıldız için de ciddi tekliflerin olduğu ileri sürülüyor.

Bu sezon Arda Güler'i Real Madrid'e 20+10 milyon Euro bedele, Attila Szalai'yi ALman ekibi Hoffenheim'a 12.3 milyon Euro bedele, Bruma'yı Portekiz takımı Braga'ya 6.5 milyon Euro bedele, Diego Rossi'yi Columbus'a 5.15 milyon Euro bedele, Mergim Berisha'yı Augsburg'a 4 milyon Euro bedele, Willian Arao'yu Panathinaikos'a 2.5 milyon Euro bedele, Gustavo Henrique'yi Valladolid'e 1.2 milyon Euro bedel ile gönderen sarı lacivertliler, milli eldiven Altay Bayındır için Manchester United'a satışı için gün sayıyor.

Diğer taraftan  Sabah'ın haberine göre Fenerbahçe'ye iki milli yıldızı Ferdi Kadıoğlu ve İsmail Yüksek için de ciddi teklifler geliyor.

Haberin ayrıntısında Ferdi Kadıoğlu için Hollanda'dan Ajax ve İtalya'dan Napoli, İsmail Yüksek için ise Almanya'dan Bayer Leverkusen'in sarı lacivertli kulübün kapısını çaldığı iddia edildi.