İspanyol basınından son dakika Arda Güler açıklaması. İspanya'da son dakika olarak verilen haberde Arda Güler'in Real Madrid forması giyeceği haberleri paylaşıldı. Haberde Fenerbahçe ile Real Madrid kulübünün de anlaştığı iddia edildi.

Fenerbahçe'de Arda Güler kalacak mı gidecek mi soruları birer birer yerini Arda Güler hangi takıma gidecek sorusuna bırakıyor. Son dakika olarak verilen İspanyol gazetelerinde Arda Güler'in Real Madrid forması giyeceği aktarılıyor. Peki Arda Güler Real Madrid'e imza atacak mı? Real Madrid Arda Güler'i 1 yıl Fenerbahçe'ye kiralayacak mı?

Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama

Arda Güler Real Madrid'de haberleri İspanya da gündem!

İspanya hiç konuşulmadığı kadar Arda Güler fırtınası konuşuluyor. Sevilla'nın oynatma şartlı transfer teklifine sıcak bakan ve önce Sevilla ardındna daha büyüklere transfer olması beklenen Arda Güler için son dakika Real Madrid'in devreye girdiği öğrenildi. Real Madrid sürekli olarak Arda Güler'i isteyip teklifler yapmıştı ancak Madrid ekibi bu sefer Fenerbahçe kulübüyle anlaştığı iddia edildi!

İspanyollar son dakika geçiyor! Arda Güler Real Madrid'de

real Madrid en büyük haber kaynaklarından AS gazetesine göre "Real Madrid Arda Güler'i transfer etti. Real Madrid Arda Güler transferi için Fenerbahçe ile de anlaştı. Son müzakereler yapılarak ARda Güler Real Madrid'e imza atmaya hazırlanıyor haberleri yayınlandı.

Mesut Özil araya girdi iddiası!

ozil-1

Gazetede son dakika olarak verilen haberde transfer için araya Mesut Özil'in girdiği ve "Sevilla yerine Real Madrid'i tercih etmesi yönünde" Mesut Özil'in büyük bir baskı kurduğu iddia edildi. Mesut Özil'den ilk osmanlı olarak bahseden gazete, Arda Güler için ikinci Osmanlı dönemi diye sayfalarında yazdı.

Çağa damgasını vurabilecek muhteşem bir teknik!

Real Madrid kulübünün scoot ekibi, Arda Güler için çağa damgasını vurabilecek muhteşem yetenek diyerek transfer listesinin 1. sırasında yer aldığını da duyurdu. Böyle bir yeteneği Barcelona yada Borussia Dortmund'a kaçırmak istemeyen Real Madrid'in Arda Güler'i ne yapıp ne edip renklerine bağladığı ifadeler yer aldı.

Haberde: Arda Güler Fenerbahçe'ye bağlı 1 yıl kiralayın

Gazete son dakika Arda Güler haberlerini verirken oyuncunun Fenerbahçe'ye çok bağlı olduğunu ve 1 yıl oynaması için Fenerbahçe kulübünde kalması gerektiğinin altını çizildi. Bugün Arda Güler Real Madrid'e imza atarsa da 1 yıl kiralık olarak Fenerbahçe kulübünde forma giymesi konuşuluyor diyerek transferi bitirme yolları arandığı ifade edildi.

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler artık REal Madrid'li diyebiliriz diyerek haber sona erdi.