Kaan Ayhan ve Marlon'dan istediği sonucu alamayan Trabzonspor'da adım adım sona doğru geliniyor. Bordo mavililer sahip olduğu listede yer alan isimler hakkında tek tek mesai harcarken en sıcak oyuncu isim ise Real Betis'in deneyimli oyuncusu Marc Bartra. İspanyol futbolcuyu kadrosunda görmek isteyen Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda girişimler sürüyor. Diğer yandan ülke basını da Karadeniz temsilcisinin ısrarcı olduğunu yazdı.


Teklifleri değerlendirmeye aldı

SPORT'a göre son haftalarda, Benito Villamarín'de forma giyen merkez defans oyuncusu Bartra'nın sözleşmesinin sona ereceği Haziran 2023'ten sonra iki taraf arasında yeni anlaşmaya yönelik bir duygu vardı. Ancak yeşil beyazlıların yaptığı teklif, futbolcunun bugünkü kazancına yakın değil. Bunun üzerine menajerleri, biri Türkiye'den olmak üzere defans oyuncusu için çeşitli önerileri değerlendirmeye aldı.

ECwQiXKWkAAIsIN


6. defans olacak

Bu yaz Şampiyonlar Ligi playoff oynayacak olan Türkiye Ligi'nin şu anki şampiyonu Trabzonspor, şu anda beş defans oyuncusu bulunduruyor. Ayrıca Katalan yıldızı kazanmak için büyük bir istek duyuyor.