Bekir İmzaladı

Bekir Başakşehir'e imzayı attı..

Bekir İmzaladı

Medipol Başakşehir, Fenerbahçe'den ayrılan Bekir İrtegün ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda gerçekleştirilen ve yönetim kurulu üyeleri Mustafa Saral ile Mesut Altan'ın da katıldığı törende Bekir İrtegün, 3+1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Törende konuşan Mustafa Saral, Bekir İrtegün'ün kariyerinin belli olduğunu belirterek, "Medipol Başakşehir ailesini tercih ettiği ve fedakarlık yaptığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Geçen seneki başarımızın tesadüfi olmadığını bu sene ispatlamamız adına, en büyük transferimiz olarak gördüğümüz Bekir İrtegün'e güveniyoruz. İnşallah hem ligde hem de UEFA Avrupa Ligi'nde başarılara beraber, emin adımlarla ilerleyeceğimize inanıyoruz" dedi.

Mesut Altan ise Bekir İrtegün'ün transferinde başkan Göksel Gümüşdağ'ın kendilerine büyük destek verdiğini kaydederek, "Bekir'in ikna edilmesinin yanı sıra kulübün geleneklerini anlatma ve istikrar anlamında bize yardımcı oldu. İnşallah önümüzdeki sene Bekir için de Medipol Başakşehir ailesi için de sağlıklı, huzurlu, başarılı bir yıl olur" diye konuştu.


Medipol Başakşehir'in yeni transferi Bekir İrtegün, kendisini uzun bir sürecin beklediği Medipol Başakşehir'e çok huzurlu ve mutlu bir şekilde geldiğini söyledi.

Lacivert-turunculu kulüpte elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağını dile getiren 31 yaşındaki futbolcu, "İnanıyorum ki, herkesin gönlünde yeri olan bu güzel camia, geçen seneki başarısına bu sezon bir şeyler daha ekleyip devam edecektir. Bu başarıda benim katkım ne kadar olursa, o kadar mutlu olacağım" dedi.


İŞTE 26 HAZİRAN  GÜNÜ ÖZEL HABERİMİZ ..
www.sporundibi.com/ozel-haber/basaksehir-in-hedefi-fenerbahceliler-h4192.html 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER