Yeni sezon öncesi kulüplerimiz hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Süper Ligin yeni ekiplerinden İstanbulspor bir yandan transfer çalışmalarını devam ettirirken bir yandan da yönetime takviye de bulunuyor.

Bu doğrultuda sarı siyahlı kulübün yeni basın sözcüsü Bülent Ülgen oluyor.

Levent Ümit Erol'un özel haberinde; Beşiktaş'ın iletişim deplasmanında görev yapan ve geçen günlerde iletişim departmanındaki görevinden ayrılan Bülent Ülgen, Süper Ligin yeni takımı olan İstanbulspor'un basın sözcüsü olacağını ifade etti.

BÜLENT ÜLGEN KİMDİR?

29 Ağustos 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Mesleğe ilk adımı 17 yaşında Kanal D'de attı. 21 yıllık televizyonculuk kariyerinde; Kanal 6, HBB, Show TV, Star TV, TGRT, Cine5 ve D-Smart gibi yayın kuruluşlarında çalıştı. FOX TV ve Kanaltürk TV'de spor direktörlüğü yapan Ülgen, bir yıl da Kanaltürk TV program müdürlüğü yaptı. Bir ara, Sergen Yalçın ve Bilgin Gökberk ile 'Top Bizde' programını yapan Bülent Ülgen, La Liga ve Premier League maçlarında uzun yıllar spikerlik yaptı. Daha sonrasında TRTSpor'da FIFA Dünya Kupası boyunca 'Kupa Anatomi' isimli programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Bülent Ülgen, son olarak Beşiktaş'ın iletişim departmanında görev yaptı.

SPORUN DİBİ ÖZEL | LEVENT ÜMİT EROL

Screenshot_20220710_062951