İtalya'nın ünü yüksek  haber sitesi Tuttomercatoweb'in haberine göre Arda Güler, bu yaz Fransız devi PSG'nin en büyük transfer hedeflerinden biri olacağını öne sürdü.

Haberde 18 yaşındaki 10 numaradan övgüyle bnahsederek, "PSG, dünyanın en iyi yeteneklerinden birini istiyor. F.Bahçe ile pazarlık zamanı!" ifadeleri kullanıldı. Oyun karakteri olaraksa, "Uluslar arası düzeydeki en iyi yeteneklerden biri. Mükemmel bir tekniğe sahip eksiksiz bir oyuncu, ofansif orta saha oyuncusu ama aynı zamanda kanat oyuncusu ve ikinci forvet olarak oynuyor." ifadeleri manşettte yer verildi.

Çizme medyası , Fransız devinin, sarı lacilvertliler ile pazarlık halinde olduğunu belirtti.

Fransa'da yayın yapan "paris-supporters.fr" sitesi, "Genç dahi Türk için PSG bastırıyor" ifadelerini kullandı. "hitc.com" sitesi, "Arsenal ve Newcastle, devreye PSG'nin girmesiyle birlikte Arda'yı elden kaçırabilir" satırlarına imza attı. Bütün bunlar yaşanırken Barcelona Teknik Direktörü Xavi, "Messi'nin geri dönüşü için görüşmeler devam ediyor. Taraftarların onu istemesi son derece normal. Biz de istiyoruz. Umarım geri döner." ifadelerini manşete taşıdı.