Sezon sonunda birçok oyuncuyla yollarını ayırmaya kararlı olan Beşiktaş'ta köklü bir revizyon kapıda gözüküyor. Siyah beyazlılar diğer yandan da kadrosuna katacağı yıldızlar için görüşmelerde bulunuyor. James Rodriguez de onlardan biri Kolombilaylı süper yıldız sezon sonunu işaret etti.

Bu sezon şampiyonluk yarışından uzak kalan Beşiktaş'ta hesaplar gelecek dönem için yapılıyor. Yaz aylarında bombaları patlatmak isteyen Kara Kartal'da birçok isim listede bulunurken öncelik gidecek futbolcularda. Yeniden zirvede yer almayı hedefleyen siyah beyazlı ekibin listesinde James Rodriguez bulunuyor. İlk temas da kuruldu ve menajerlik şirketinden randevu istendi. 31 yaşındaki süper yıldız ise sezon sonunu işaret ederek açık kapı bıraktı.

Beşiktaş Konyaspor canlı izle bein sports 1 kralbozguncu netspor 7 Haziran Beşiktaş Konyaspor canlı izle bein sports 1 kralbozguncu netspor 7 Haziran


Değeri düştü

Önceliğini Avrupa'nın 5 büyük liginden bir takıma vermeyi düşünen Rodriguez'in bu hayali ise pek olası değil, çünkü oyuncunun eski piyasasının kalmaması seçim şansını azaltacak. Piyasa değeri 9 milyon euro civarında olan 10 numara bu sezon Olympiakos'ta 21 karşılaşmaya çıkıp 5 gol kaydetti. James Rodriguez kariyerinin son 3 yılını da farklı takımlarda geçirdi. Yıldız oyuncu 2020-21'de Real'den Everton'a geçti. Ertesi sezon (2021-22) 8 milyon euro'ya Katar ekibi Al-Rayyan'a transfer oldu. Bu sezonun başında bedelsiz olarak Yunanistan'ın yolunu tuttu.