Trabzonspor'un Danimarkalı futbolcusu Jens Stryger Larsen, Kopenhag'a 2-1 yenildikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Deneyimli futbolcu; "Bugün burada kaybettik ama haftaya Trabzon'da oynayacağız. Cehennem gibi bir atmosfer onları bekliyor" dedi.

Yusuf Yazıcı Kayserispor maçında oynayabilecek mi? Yusuf Yazıcı Kayserispor maçında oynayabilecek mi?

Daha önce Brondby'de oynamasından dolayı Kopenhag taraftarları tarafından top her ayağına geldiği anda ıslıklanan Jens Stryger Larsen, 2-1 yenik ayrıldıkları Kopenhag karşılaşması sonrasında adeta meydan okudu. Danimarkalı futbolcu bugün kaybetmelerine rağmen Trabzon'a umutlu döndüklerini ve rakiplerini cehennem gibi bir ortamın beklediğini dile getirdi.


Larsen TV3+'a yaptığoı açıklamada; "Adeta bir cehennem yaşanacak. O stadyumda gerçek bir baskı var ve taraftarlarımız muhtemelen bir sonuç alabilmemiz için sahaya çıkmamıza yardımcı olacak. Bize en iyi şekilde destek verebilmek adın her şeylerini ortaya koyuyorlar. Aslında çok iyi başladık ama sonra golü yedik. Halletmemiz gereken ufak noktalar var. Özellikle ilk yarıda topala ilişkimiz iyi olmadığından dolayı istediklerimizi yapamadık" dedi.