UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Fenerbahçe rövanş karşılaşmasında yarın Sevilla'yı konuk edecek.

Bu maö öncesinde Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus basın toplantısında konuştu.

İşte Jesus'un Açıklamaları:

"Yarın iyi bir takıma karşı ikinci mücadelemizi vereceğiz. Onlar bu turnuvayı 6 kere kazanmış bir takım. Biz şansımızın olduğuna inanıyoruz. Taraftarlarımızın inanması çok önemli olacak. Onların çok iyi bir takım olduğunu biliyoruz ama bizim hala söyleyecek sözümüz var." 

"İlk maç da düşündüğüm gibi geçti. Rakibimizden daha iyiydik. İkinci yarıda bu kadar iyi olmayı sürdüremedik. Rakibimiz ikinci yarıda bulduğu pozisyonlardan gol attı. Biz ilk yarıda 3-4 tane net pozisyona girdik ama gole çeviremedik. Umarım yarın böyle olmaz. Turu geçebilmek için bize goller gerekiyorlar ve bunun için çabalayacağız."

 "Hayal kurmak her zaman kolaydır ama ben gerçekçi bir insanım. Tur tur bakıyorum. Her zaman içinde bulunduğumuz turu geçmek için inanmalıyım. Turda çok güçlü takımlar var geçmek gereken. Bizden çok daha güçlüler diyebilirim." 

Jorge Jesus, sözleşmeyle ilgili sorulan soruya karşılık olarak şu cevapta buulndu, "Bu sorunun maçla ilgisi yok ama cevaplayacağım. Fenerbahçe'de kontratım mayıs ayında bitiyor ve bunu herkes biliyor. Bu yeni bir durum değil. Bunun dışında söyleyeceğim başka bir şey yok."