Sarı lacivertlilerde Jorge Jesus'un sezon sonunda sözleşmesi son buluyor. Portekizli teknik adamın ismi Brezilya takımları ile ve milli takım ile geçmekte. Brezilya'da yayın yapan UOL ise Jorge Jesus'un geleceği için yeni iddiaları gündeme getiriyor.

UOL'nin yer verdiği son haberde ise Jorge Jesus'un Flamengo Başkanı Braz ile gerçekleştirdiği görüşmenin ayrıntılarının anlatıldığı bir ses kaydı paylaşıldı.

Ses kaydında Porekizli hoca Jesus, Süper Lig'in son bulmasına bir buçuk ay olduğunu ve lig sona ermeden Fenerbahçe'den ayrılamayacağını dile getirdi

Tecrübeli adamın şu sözleri sarf ettiği belirtildi: 

"Brezilya'da neden çok para istediğimi ve benimle anlaşmaya varamadıklarını söylüyorlar bilmiyorum. Bunun amacı nedir bilmiyorum ama gerçek şu ki Marcos Braz benimle Flamengo hakkında konuştu.

"Kendime biraz zaman tanımam gerektiğini söyledim. Başkanla konuşmam için bile zamana ihtiyacım olduğunu söyledim. Türkiye'de ligin bitmesine 1.5 ay var. Beni 1 haftadan fazla bekleyemeyeceğini söyledi." 

Tecrübeli çalıştırcının konuşmanın devamında;  "İnsanların, Flamengo'ya gitmezsem bunun maddi nedenlerle olduğunu düşünmelerini istemiyorum. Çünkü daha Marcos Braz ile para konuşmadım. Şimdiden dünyaları istediğimi söylüyorlar."  sözleri vardı.