Jorge Jesus'un Diego Rossi'nin de içinde olduğu yabancı raporu gündem oldu. Takımda 18 yabancı futbolcu olan ve bu sayıyı 12'ye indirmeyi planlayan Fenerbahçe'de Jorge Jesus yönetime kapsamlı bir rapor sundu. 

Miha Zajc ilk bağlamda gönderilmek istenmeyen oyunculardan ancak Jorge Jesus iyi bir teklif gelmesi durumunda da futbolcunun gitmesine engel olmayacak.

 Jesus, Luiz Gustavo'nun hazırlık mücadelelerindeki performansını beğendi. Jorge Jesus Brezilyalı için acele bir karar verilmemesini gerektiğini yönetime iletti.

İyi bir teklif gelmesi durumunda satılması beklenen Pelkas, yeni transferlerden sonra tamamen plan içierisnden çıkarıldı. Oyuncuya İtalya'dan teklilfler var.

Diego Rossi, Güney Amerika takımlarının gözdesi konumunda.. Fenerbahçe, Diego Rossi için gelen 7 milyon euroluk teklifi kabul etmezken, futbolcunun ederini bulması durumunda satış gerçekleşecek.

Enner Valencia, 4 milyon euroluk teklif durumunda yolların ayrılması beklenen oyunculardan biri. Enner Valencia'nın kontratının son senesinde olması da ayrılık planlarının yapılmasının nedeni..

Fenerbahçe Ally Samatta'nın taliplerine bonservis konusunda herhangi bir problem çıkarmayacak.

Jesus, Marcel Tisserand'ı kesin olarak takımda düşünmüyor.

Steven Caulker'da Jorge jesus'un planları arasında yer almuıyor. Gidecek oyuncular arasında..

Jorge Jesus'un planları içerisnde bulunmayan bir diğer isim Filip Novak'ı Sivasspor ve Sparta Prag istiyor. 

 Mauricio Lemos'un yeni sezon öncesi Fenerbahçe'den ayrılması bekleniyor.

 Max Meyer de yeni sezonda Fenerbahçe'de olmayacak. 

KAYNAK: AKŞAM GAZETESİ