Avrupa Liginde sahasında AEK Larnaca'yı ağırlayacak olan temsilcimiz Fenerbahçe'de Jorge Jesus basın toplantısında açıklamalarda bulundı.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

"İki takım içinde önemli bir maç olacak. Larnaca, Dinamo Kiev'i yenerek grupta çıkmak için iddialı olduğunu gösterdi. Evimizde olmanın da avantajıyla maçı kazanmak istiyoruz. Maçta zorluklar çıkacaktır karşımıza, biz bu zorlukları kolaya çevirmeye çalışacağız. Her maç farklı oyuncularla sahaya çıkabildiğimiz için rakipler bize karşı hazırlanmakta zorlanıyor olabilirler. Bu bizim için güzel bir şey." 

 "Maç riskli görünebilir ama biz bunun bilincinde olarak hazırlanıyoruz. İnanıyoruz ki, maçı kazanırsak gruptan çıkmak için büyük bir adım atmış olacağız. Lig maçı, Avrupa maçı fark etmeksizin her maçta 90 dakika baskı yapan bir takım görmek isterim. Yarın da yine aynı olacak. Güçlü oyunumuzu sergilemek istiyoruz."

"Manchester City de olsa, Real Madrid de olsa deplasmanda gol atmakta zorlanabiliyor takımlar. Biz ligin en çok gol atan takımıyız ve böyle devam etmek istiyoruz." 

kaynak: NTV Spor