Fenerbahçe'den ayrılarak Al-Hilal'in başına geçen Jorge Jesus, Real Madrid'e transferi, gerçekleşen genç yıldız Arda Güler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Arda Güler için, "Benim sayemde Real Madrid'e gitmeyi başardı." dedi.

Fenerbahçe'de istenileni veremeyerek ezeli rakibi Galatasaray'ın ardından ligi ikinci bitiren Teknik Direktör Jorge Jesus, Suudi Arabistan takımı Al-Hilal'in başına geçti. 

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jesus, Real Madrid'e transfer olan eski öğrencisi Arda Güler ile çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Arda'nın Real Madrid'e transferinde en büyük pay sahibinin kendisi olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin konuğu Nordsjaelland | Muhtemel 11 Fenerbahçe'nin konuğu Nordsjaelland | Muhtemel 11

"BENİM SAYEMDE REAL MADRID'DE"

Portekizli çalıştırıcı, "Benim sayemde Real Madrid'e gitmeyi başardı. Bunu o da biliyor. Doğru zamanda doğru maçlarda yeterli süreyi verdiğim için kendini gösterme fırsatı buldu. Ona doğru futbol oynamayı öğrettiğim için mutluyum" dedi.

İKİNCİ DEFA AL-HİLAL'DE

68 yaşındaki teknik adam, daha önce Haziran 2018-Ocak 2019 arasında da Suudi ekibini çalıştırmış ve Süper Kupa şampiyonluğu yaşamıştı. Al-Hilal ile 25 maça çıkan deneyimli teknik adam, 20 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşamıştı.