Forvet bölgesine takviyede bulunmak isteyen Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus'tan flaş bir talep geldi. İşte gündemdeki o isim...

Fenerbahçe ara transfer dönemi için çalışmalarını sürdürürken golcü transferi için teknik direktöründen flaş bir istek geldi.

Jorge Jesus’un forvet için öneride bulunduğu Navarro, tarafların anlaşmaya varmasını dört gözle bekliyor. 24 yaşında olan golcü oyuncunun, kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediği ve sarı lacivertlileri bu doğrultuda bir şans olarak gördüğü ifade edildi.

Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle

Portekiz medyası, golcü arayışındaki Fenerbahçe’nin Gil Vicente’nin forveti Fran Navarro’nun peşinde olduğunu manşetine taşımıştı. Teknik direktör Jesus’un forvet transferi için önerdiği İspanyol folcü için yönetimin harekete geçtiği belirtildi. Piyasa değeri 5 milyon Euro civarında olan Navarro için yetkililerin maliyet araştırması yaptığı kaydedildi.

Fenerbahçe'nin ilgisi, Fran Navarro’yu bşr hayli heyecanlandırdı. 24 yaşında olan golcü, geçtiğimiz sezon yakaladığı uükseliği bu sezon da devam ettiriyor. Navarro, bir çıkış yakaladığı süreçte kariyerinde yeni bir sayfa açmayı istedği ifde edildi.