Transfer döneminin en gözde isimlerinden biri olan Kaan Ayhan için Süper Lig'in devleri devreye girse de şu an hiçbiri olumlu yanıt alamadı. Bugün ise Tivibuspor ekranlarında flaş bir iddia ortaya atıldı. Yorumcu Gökmen Özcan, bir kulüp başkanının milli futbolcudan kulüp içerisinde huzursuzluk çıkartmasını istediğini öne sürdü.

Yerli kontenjanı nedeniyle Türk oyunculara yönelen dört büyük takımın ilk adreslerinden biri Kaan Ayhan oluyor. US Sassuolo Calcio'da forma giyen milli futbolcunun Türkiye'ye getirilmesi konusunda yoğun uğraş veren Süper Lig devleri henüz İtalyan ekibinden olumlu yanıt alamazken pazarlıklarda en fazla ilerleyen ekip Trabzoınspor'du. Son teklifini 4 milyon olarak ileten Fırtına da görüşmeleri bitirmek zorunda kalmıştı. Yıldız futbolcu hakkında bugün flaş bir iddia ortaya atıldı.

Alexis Sanchez Inter'den ayrıldı Alexis Sanchez Inter'den ayrıldı

O başkan kim?

Tivibuspor'da yayınlanan ve Çiğdem Günal'ın sunduğu Her Gün Spor'a konukl olan Fanatik muhabiri Gökmen Özcan söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Özcan, bir kulüp başkanının, Kaan Ayhan'ın ailesiyle görüşerek pazarlıkta ellerini güçlendirmek açısından sorun çıkarmasını ve bu sayede transferi daha düşük bedelle kapatabileceklerini söylediğini öne sürdü. Bu sözlerden sonra gözler o başkanın kim olduğuna çevrildi.