Teknik adam Sumudica'nın gelişiyle  birlikte takımda her şeyin değiştiğini ifade eden Hafez, “Takım hocanın anlattıklarını kabul ediyor, anlıyor. Aynı zamanda iyi çalışıyoruz. 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından çıkışa geçmemiz gerekiyordu. Taraftarlarımızda bizden bunu bekliyordu, biz de bunu başardığımızı düşünüyoruz” dedi.

Takımda şuan ortamın da çok güzel olduğunu vurgulayan Hafez, “Hocamız bizi çok iyi hazırlıyor, anlattıkları şey çok basit ama futbolun detayları... Biz bunu sahada iyi uyguladığımızı düşünüyoruz. Bundan sonra da galibiyet serisinin geleceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Bir basın mensubunun bu hafta karşılaşacakları Kasımpaşa’nın da zor günler geçirdğiğni ve teknik direktörleri ile yollarını ayırdığı yönündeki gelen soru üzerine Karim Hafez, “Zor günler geçiriyor olabilirler, biz de bu günleri yaşadık ama  orada elimizden geleni yapacağız. Sadece kendi başarımıza odaklanıp, kazanmak için hazırlanıyoruz. Hiçbir maç kolay değil Süper Lig’de, biz zoru başaracağız” cevabını verdi.

KAYNAK: TRT SPOR