Lacivert-beyazlı kulübe galibiyeti getiren golleri 12'nci dakikada Ahmet Engin, 57'nci dakikada Eysseric, 60'ıncı dakikada Varga, 77'nci dakikada penaltıdan Tarkan Serbest ve 86'ncı dakikada Ben Ouannes kaydetti.

12'nci dakikada Kasımpaşa öne geçti. Sol kanattan gelişen Kasımpaşa atağında Varga şutunu çekti. Kaleci İsmail'den seken topu altıpasın hemen önünde tamamlayan Ahmet Engin topu ağlara gönderdi: 1-0.

27'nci dakikada ev sahibi ekip, farkı 2'ye çıkardı. Önde yapılan baskı sonrasında Ahmet Engin pasını Eysseric'e verdi. Çalımlarla ceza sahasına giren Eysseric'in şutunda top kalci İsmail'in müdahalesine rağmen ağlara gitti: 2-0.

60'ıncı dakikada Kasımpaşa bir gol daha buldu. Sol kanattan gelişen Kasımpaşa atağında sol kanattan ceza sahasına giren Ahmet Engin, şutunu çekti. Savunmadan dönen topu altıpasın hemen önünde Varga tamamladı: 3-0.

76'ncı dakikada Kasımpaşa penaltı kazandı. Sol kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Eren Elmalı ortasını yaptı. Ceza sahası içinde Ben Ouannes, Berkay Arslan'ın müdahalesiyle yerde kalınca hakem Kadir Sağlam beyaz noktayı gösterdi.

77'nci dakikada penaltı atışını kullanan Tarkan Serbest, meşin yuvarlağı ve kaleci İsmail'i farklı köşelere gönderdi: 4-0.

86'ncı dakikada Kasımpaşa farkı 5'e çıkardı. Sol kanatta topla buluşan Eren Elmalı, çalımlarla çizgiye kadar indikten sonra içerde müsait durumdaki Ben Ouannes'i gördü. Ben Ouannes, topu boş ağlara gönderdi: 5-0.

Mücadelede başka gol olmadı ve Kasımpaşa, Alanya Kestelspor'u 5-0 mağlup etti.

KAYNAK: TRT Spor