Süper ligte istikrarlı bir takım olan fakat bu sezon istenileni veremeyen Kasımpaşa için Selçuk İnan kolları sıvadı. Radarında ise eski kulübündeki futbolcular var. 

Trabzonspor ve Galatasaray'da futbol oynayan, sarı kırmızılı ekip ile birçok başarı elde eden Selçuk İnan, ilk teknik direktörlük görevi için işleri sıkı tutuyor. Transfer çalışmalarına hız veren Selçuk İnan ve ekibi, istediği takımı yaratmak için eski kulübündeki futbolculara yöneldi.

Selçuk İnan'dan hamleler

Takımın başına geçer geçmez radikal değişikliklere imza atan Galatasaray'ın eski futbolcusu Selçuk İnan, yeni hamleler yapmaya hazırlanıyor. Armin Hodzic ile söz kesen Selçuk İnan, siyah beyazlı kulübün defans hattındaki isim Montero'yu da kadroya katmak istiyor. İnan'ın düşündüğü bir başka isim ise eski bir Kasımpaşalı olan Yusuf Erdoğan

Forma şansı bulamıyor

Trabzonspor kulübünde istediği şansı bulamayan Yusuf Erdoğan, Selçuk İnan'ın Kasımpaşa'nın başına geçmesinin ardından gemileri yaktı. Selçuk İnan'ın da takımda görmek istediği Yusuf Erdoğan pürüzlerin çözülmesiyle Kasımpaşa'ya geri dönecek.

Yusuf Erdoğan ile Kasımpaşa kadar Ankaragücü de yakından ilgileniyor. Düşme hattında bulunan Ankaragücü, Yusuf Erdoğan'ı renklerine bağlayarak kadrosunu güçlendirme hedefinde.