Son olarak Nara'nın Icardi'yi Arjantin'deki evinden kovduğu ve bunun üzerine golcü ismin geceyi otelde geçirdiği aktarılmıştı. Şimdi de ikilinin arasındaki gerilime Icardi'in kardeşi Guido dahil oldu. Yengesi Wanda Nara'ya sert ithamlarda bulunan Guido, "Bu kadar iğrenç bir insanın hayatta olması ne kadar kötü. İğrenç derken fiziğinden bahsetmiyorum." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray formasını üzerine geçirir geçirmez Wanda Nara ile sorunlar yaşamaya başlayan Mauro Icardi, sakatlığı nedeniyle tedavisini devam ettirmek üzere Arjantin'e gitmişti. Ancak Icardi'nin Arjantin'e gelmesi Buenos Aires merkezli medya kuruluşlarının gündemini belirledi.

icardiwandanara (3)

Arjantinli gazeteciler Mauro Icardi'nin ülkesine gelmesinde tedaviyi  bahane ettiği ve asıl meselenin Wanda Nara olduğunu ifade etti. 29 yaşındaki golcü ismi sıkı markaj altına alan Arjantinli gazeteciler, Icardi'nin Wanda Nara tarafından evden kovulduğunu ve bunun üzerine golcü ismin otelde konakladığını yazmışlardı. 

Yengesine ağır sözler!

Kovulma haberlerine daha fazla dayanamayan ve sessizliğini bozan Icardi'nin kardeşi Guido, Wanda Nara'yı hedef aldı. Kinayeli ifadeler kullanan Guido, "Bu kadar iğrenç bir insanın hayatta olması ne kadar kötü. İğrenç derken fiziğinden bahsetmiyorum." dedi. Guido'nun bu sözleri Arjantin basınında geniş çaplı yer bulurken Wanda Nara'nın fiziği hakkında yaptığı yorumlara ise tepki gösterildi. Yine sosyal medyadaki iddialara göre, Icardi'nin de kardeşi Guido'nun bu sözlerinden rahatsız olduğu ve uyardığı dile getirildi.

Performansı artışa geçmişti!

Sarı kırmızılı takımın büyük ümitlerle transfer ettiği Mauro Icardi, özel hayatının gölgesinde kalmaya devam ederken Wanda Nara'dan da ayrılmıştı. Bu ayrılık Icardi'yi üzse de performansı saha da artış gösterdi. Önce Beşiktaş derbisinde attığı muazzam iki gol ve ardından Başakşehir gibi zorlu bir deplasmandaki golü ve müthiş asisti taraftarı da mutlu etmişti.

icardiwandanara (1)

Dünya Kupası arasının girmesiyle Maldivlere tatile giden Icardi, takımın yaptığı ilk antrenmanda sakatlık yaşadığını söyleyerek Arjantin'in yolunu tuttu. Buenos Aires merkezli bir medya organında çalışan gazeteciler ise Galatasaray'ın bu sakatlık konusunda şüpheli olduğunu ifade etmişti. Icardi, Wanda Nara ile yaşadığı problemleri giderebilmek adına daha önce de Arjantin'in yolunu tutmuş fakat Galatasaray bu olayın üzerini örtmüştü.