banner197

Hikmet Karaman açıklamalarda bulundu

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, açıklamalarda bulundu. Sözleşmesi yenilenen Karaman, Türk futbolunun mali yapısına değinirken transfer gündeminin önemli isimlerinden Deniz Türüç hakkında da bilgi verdi.

Hikmet Karaman açıklamalarda bulundu

“Kulüplerimiz ekonomik olarak zor durumda. Türk futbolu bir şeyler yapmak zorunda. Fikir üretmeliyiz. Bu zorluklardan nasıl kurtuluruz diye düşünmeli. Yardım almak pansuman oluyor. Kayserispor’da da zor dönemdeyiz. Başkan genel kurula gitti. Devam kararı alındı. Önünde 3 senesi varken genel kurula gitti. Ekonomik olarak bir tablo var önümüzde. Yapılandırma yürürlüğe girecek. Yayıncı kuruluşla problem var. Transfer yapmak zorundayız. Para kazanmak zorundayız. Taraftar UEFA’ya oynamak istiyor. Ama bütçeye göre hareket etmeliyiz. İşimiz kolay değil”

Deniz Türüç hakkında sorulan soruya ise;

''Deniz'in takımda kalmasını istiyorum. Ama zihnini çekebilecek teklifler geldiğinde zor durumda kalabilirsiniz. Anadolu takımları her sene 1-2 futbolcu satmak zorunda. Böyle olmaz açıktan devamlı yemek zorunda kalırlar. Burayı bir şirket olarak düşünün. Şu anda Deniz için net bir şey yok”

Kaynak:TRT Spor
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER