Süper Ligde Alanyaspor'a deplasmanda kaybeden Kayserispor'da basın sözvüsü Samet Koç maçtan kulübün youtube kanalına konuştu.

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Samet Koç, Süper Lig'in 16. hafta karşılşamasında Alanyaspor'a karşı aldıkları yenilgiyi bir sonraki maçta oynanacak VavaCars Fatih Karagümrük mücadelesinde telafi edeceklerini dile getirdi.

Alanyaspor karılaşmasından sonra kulübün YouTube kanalına açıklamada bulunan Koç, Kayserispor olarak iyi mücadele ettiklerini ifade etti.

Mağlubiyetten ötürü moralsiz olduklarını dile gitren Koç, hakem kararlarını eleştirmeyeceklerini, bazı pozisyonlarda onlardan farklı düşündüklerini söyledi.

Hakem yönetimini bir kenara bırakalım'

"Ben de çok güzel bir güne uyanmadım ancak takımımızı daha da geliştirip oyun anlamında ve mücadele anlamında daha üst seviyelere çıkarıp, hakem yönetimini de hesaba katarak sonuca ulaşmak anlamında çabalarımız olacak. Bu yüzden maçı genel anlamda şöyle değerlendirelim, hakem yönetimini bir kenara bırakalım, gerçekten arkadaşlar çok mücadele etti. Baktığınızda sonuç istatistiklere yansımıyor, çok daha başka bir sonuç olabilirdi ancak 3-1 yenildik. Önümüzdeki maçlara bakacağımızı ve bu maçı hızlı bir şekilde unutacağımızı belirtmek istiyorum. Önümüzdeki hafta Karagümrük maçıyla bunu telafi edeceğimizden hiç şüphem yok."

Onur Bulut haber bekliyor! Kayserispor'un istediği rakam... Onur Bulut haber bekliyor! Kayserispor'un istediği rakam...

kaynak: Akşam