Bu sezon gösterdiği performansla Süper Lig'de 6'ıncı sırada yer alan ancak sonrasında 9'unculuğa gerileyen Kayserispor'un yıldızları birçok takımın da listesine girdi. Özellikle kontratı sona erecek isimlerin takımdan ayrılma ihtimalleri günden güne artıyor. Gündemdeki en sıcak isimler Bernard Mensah ve Onur Bulut.

Yarın evinde Karagümrük'ü ağırlayacak olan Kayserispor'da hazırlıklar devam ediyor. Sarı kırmızılılar diğer yandan da transfere odaklanmış durumda. Özellikle kontratı sona erecek isimlerin ayrılma ihtimalleri İç Anadolu ekibinin elini giderek zayıflatıyor. Sözleşmeleri henüz uzatılmayan Bernard Mensah ve Onur Bulut'un talipleri var.


Onur'a büyükler talip

Bu sezonki performansıyla milli takıma kadar yükselen Onur Bulut, yerli olması nedeniyle devlerimn listesine girmeyi başardı. Memleketinin takımı olan Trabzonspor'un yanı sıra Beşiktaş da deneyimli sağ beki kadrosuna katabilmek için yarışıyor. İki ekipten hangisinin mutlu sona ulaşacağı merakla bekleniyor.

Kayserispor'a 3 milyon euro'luk darbe! Kayserispor'a 3 milyon euro'luk darbe!


Araplar istiyor

Takımın bir diğer yıldız ismi ise Ganalı orta alan oyuncusu Bernard Mensah... Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan 28 yaşındaki oyuncu ile Katar ekiplerinden Al Wakrah ilgileniyor. Kayserispor ile sözleşmesini henüz uzatmayan yıldız oyuncu, gelecek tekliflere göre karar verecek. 2020/2021 sezonunu Beşiktaş 'ta kiralık geçiren Ganalı oyuncu, bu sezon Süper Lig'de 15 maçta görev yaptı. İki kez gol sevinci yaşarken bir kez de asist yapma başarısı gösterdi. Mensah, Türkiye Kupası'nda ise iki maçta görev aldı.