Geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla hem Türkiye'de Avrupa'da adından söz ettiren ve yaz transfer döneminin gözde isimlerinden biri olan Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, geleceği hakkında kararını verdi. 

Galatasaray'da takımın başına Okan Buruk'un getirilmesinin ardından, 'Genç oyuncularımızı satmayacağız' açıklaması yapılmıştı. Yunus Akgün ve Kerem Aktürkoğlutransfer döneminde gitmesine kesin gözüyle bakılan oyuncular arasındaydı. 

Milli futbolcu Kerem Aktürkoğlu'nun Avrupa'dan birçok takımın takibinde olduğu bilniyor. Genç oyuncu son olarak Teknik Direktör Okan Buruk'la yaptığı görüşme sonrası kararını verdi. Yeni sezon hazırlıklarını özel bir hoca eşliğinde sürdüren Kerem Aktürkoğlu, 1 yıl daha Galatasaray'da kalacak. yunus akgün kerem

SATIŞ İÇİN TEK ŞART!

23 yaşındaki milli oyuncuya gelecek astronomik teklif hem Kerem'in hem Galatasaray'ın kararını değiştirebilir. Kerem'in güncel piyasa değeri 16.5 milyon euro. Oyuncu için gelecek 20-25 milyon euroluk bir teklifte Başkan Dursun Özbek'in satışa onay vereceği konuşuluyor. 

EN İYİ SEZONUNU GEÇİRDİ

Kerem Aktürkoğlu, geçtiğimiz sezon çıktığı 51 maç ile Avrupa'nın en çok forma giyen oyuncularından biri olmuştu. Bu mücadelelerde 13 gol ve 12 asistlik bir performans gösteren oyuncu, kariyerinin en iyi sezonunu geçirdi.