İki teknik adam, CAS'ın Manchester City'e verilen cezayı kaldırmasını doğru bulmuyor.

Premier Lig'de görev yapan teknik adamlar Jurgen Klopp ve Jose Mourinho, Uluslararası Tahkim Kurulu'nun (CAS) UEFA tarafından Manchester City'ye verilen 2 yıl Avrupa kupalarından men kararını kaldırmasını eleştirdi. 

 Alman teknik adam Klopp, düzenlediği basın toplantısında, "Manchester City'nin Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edebilecek olmasından mutluyum ancak dünün futbol için güzel bir gün olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Financial fair-play kurallarının takımları ve rekabeti koruduğunu belirten Jurgen Klopp,  "Bu kurallar başlangıçta kimsenin fazla para harcamaması için güzel bir fikirdi. Kulüpler doğru kaynaklara harcama yaptıklarından emin olmalılar. Umarım financial fair play kuralları kalır, çünkü size gidebileceğiniz ancak geçemeyeceğiniz sınırlar koyar, bu da futbol için güzel" değerlendirmesinde bulundu. 

Tottenham Teknik Direktörü Jose Mourinho da CAS'ın Manchester City ile ilgili kararını "utanç verici" olarak yorumladı. 

Portekizli teknik adam, "Manchester City eğer suçsuzsa neden 10 milyon euro para cezası aldı. Eğer suçlularsa Avrupa kupalarından men edilmeliler. Suçlu olup olmadıklarını bilmiyorum ama utanç verici bir karar" şeklinde görüş belirtti.

Cyle Larin'in yeni takımı belli oldu! Anlaşma sağlandı.. Cyle Larin'in yeni takımı belli oldu! Anlaşma sağlandı..

(Goal)