Fenerbahçe’de hafta sonunda yapılan Divan Kurulu’nda Aziz Yıldırım ile Ali Koç kürsüye birlikte çıkarak sarıldı. Divan Başkanı Vefa Küçük’ün aracılık etmesi sonucu birlikte görüntü veren ikilinin kahvaltı organizasyonuna katılıp katılmayacağı merak ediliyordu. 


Fenerbahçe Divan Kurulu’nda Vefa Küçük, iki başkanı camianın birlik beraberlik olması adına adına kahvaltıda buluşmaya davet etmişti. Bu gelişmenin ardından iki başkanın buluşmaya katılıp katılmayacağı sorusu sorulmaya başlandı.

Edinilen bilgilere göre her iki başkan da seçimlerde adaylıktan çekilmeyecek. Ali Koç’un nezaket adına bu kahvaltıya katılabileceği öğrenildi. Aziz Yıldırım ise son kararının ardından durumu değerlendirecek.

Vefa Küçük, iki başkanın da bir araya gelmesi yönünde çağrı yaparak şunları söyledi:

"İki başkan adayını da bir araya getirmemiz gerekiyor. Ben sizlerin huzurunda önümüzdeki cumartesi günü ikisini de kahvaltıya davet ediyorum. Kendi aralarında konuşup tartışsınlar. Bu çağrıyı birinin yapması gerekiyordu. Camiadan aldığım güçle vesile olmak istedim."

​Öte yandan Vefa Küçük’ün bu çağrısına Başkan Aziz Yıldırım’ın bozulduğu ve "Gereksiz işler yapıyorsun" dediği kameralara yansımıştı.
Kaynak:FutbolArena