Werder Bremen ile sözleşmesi sona eren ve Fenerbahçe'ye transfer olan 31 yaşındaki Alman futbolcu Max Kruse, Kicker dergisine önemli açıklamalar yaptı.

'HİSLERİMİ DİNLEDİM'

Gelecek yıllarda Fenerbahçe forması ile uluslararası arenada forma giyeceğinden emin olduğunu vurgulayan Alman yıldız, "Kimin ne düşündüğü umrumda değil. Ben gelecek sezonlarda Avrupa'da oynayacak bir takım seçme imkanına sahip oldum. Kendime zaman tanıdım ve hislerimi dinledim." ifadelerini kullandı.

'ÖZEL HAYATIMDA NE HOŞUMA GİDERSE ONU YAPARIM'

Özel hayatı hakkında çıkan haberlere de gülüp geçtiğini ifade eden tecrübeli futbolcu, "Gazetecilerin olmadığı bir yerde de poker oynama imkanım var ama yine kendimi sınırlamam gerekecek. Ben yasak bir şey yapmadım ki. Ben özel hayatımda ne hoşuma gider ve canım ne isterse onu yaparım.'' değerlendirmesinde bulundu.

'KONU PARA OLSAYDI ÇOKTAN ZENGİN OLMUŞTUM'

Ekonomik hususların herkes için önemi olduğunu vurgulayan Kruse, ''Konu para olsaydı çoktan zengin olmuştum. Konu para olsaydı Fenerbahçe'ye değil, Çin'e giderdim. Bremen'den ayrılmak Werder Bremen'e karşı değil aksine kendim için bir karardı. Başka bir ülkede, 13 yıldır Bundesliga'da kazandığım başarıları ispatlamak istiyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

(AA)