Süper Lig devlerinin peşinde olduğu Amir Hadziahmetovic için Konyaspor başkanından flaş bir açıklama geldi.

CANLI İZLE 📺 Konyaspor İstanbulspor Bein Sports 2 izle linki CANLI İZLE 📺 Konyaspor İstanbulspor Bein Sports 2 izle linki

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Süper Lig’in 20. hafta maçında Ankaragücü’ne 1-0 yenildikleri maçın ardından basına açıklamalarda bulundu.

'Başkan Özgçkçen, 'Skorda üstünlük yoksa bir şekilde üzülüyorsunuz. Sonuç oyunu belirliyor. Sahada ne kadar güzel oyun oynadığınız dönemler olsa da skor olarak geride kalmışsanız mağlup oluyorsunuz ve 3 puanı kaybediyorsunuz. Yaklaşık 8-10 haftadan bu yana takımızda beraberlik silsilesi devam ediyordu. Arada bir galibiyet alındı. Geçen haftaki Beşiktaş ve bu haftaki Ankaragücü mağlubiyeti bizleri üzüyor. Özellikle geçen seneden bu yana şehrimiz, yönetimimiz bir ve beraber hareket ederek başarılar yaşadık. Buna da alıştık. Bu tür mağlubiyetler bizi derinden üzüyor. Bunları giderilmesi adına bazı adımlar atıyoruz atmaya da devam edeceğiz”  ifadelerini kullandı.

Başkan Özgökçen, bir gazetecinin Amir Hadziahmetovic'e gelen transfer tekliflerine ilişkin soruya karşlık olarak, "Amir ile alakalı bu transfer döneminde kulübümüze resmi teklifler geldi. Bunların bir kısmı yurt dışından, bir kısmı da Süper Lig takımlarından. Amir'i, Konyaspor'un menfaatleri dışında hiçbir kulübe satmayız. Gelen tekliflerin hepsini reddettik. Amir için şu anda belirlediğimiz bedelde bir teklif bulunmadığından transferi şu anda söz konusu değil" yanıtında bulundu.