Adana Denirspor

Cumhuriyetimiz 99 Yaşında! Türkiye Cumhuriyeti'nin 99. yılında, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, istiklal mücadelemizde vatan uğruna gözlerini kırpmadan kendilerini feda eden şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

Konyaspor

"Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz." Cumhuriyetimizin 99. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz.'

Hatayspor

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün en büyük mirası Cumhuriyetimizin 99.yılı kutlu olsun. Sonsuza dek, yaşasın Cumhuriyet!

Kayserispor

Yaşasın Cumhuriyet! Cumhuriyet’imizin ilanının yıl dönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor; Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Antalyaspor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!  Bir çift mavi gözün ışığında kurulan bu şanlı Cumhuriyet, tam 99 yaşında. Cumhuriyet’in güneşi Antalyaspor, O’nun ilkeleriyle, O’nun izinde....

Beşiktaş

"Cumhuriyetimizin ilanının 99. yıl dönümünde, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı, özlem ve minnetle anıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun."

Fenerbahçe

"Ulusumuza bırakılmış en büyük miras olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızın 99. yılı kutlu olsun… Çağdaşlığın göstergesi ve demokrasinin dayanağı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı ulusumuza armağan eden Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve vatanımızın müdafaasında hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimizi sonsuz özlem ve saygıyla anıyoruz.

Galatasaray

"Birlik ve beraberlik olgusunun başarıya giden yolda altın kural olduğunu bize tekrar hatırlatan bu cümle vesilesiyle, bir halatı hep birlikte çekenlerin takımı Galatasaray, geçmişte olduğu gibi gelecekte de birlik ve beraberliğin en güzel timsali olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 99. yılında bize aydınlanma yolunu açan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, vatanın kurtuluşu için can veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!"

Trabzonspor

Cumhuriyetin ilk günkü heyecanıyla; açtığın yolda, gösterdiğin hedefe hiç durmadan yürüyoruz! İlelebet payidar kalacak Cumhuriyetimizin 99. yılını kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.