Barcelona'da Valverde dönemi bitiyor!

Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Liverpool'a 4-0 yenilerek elendikleri UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçı sonrası konuştu. Maçı değerlendiren Bartomeu, "Yine aynı şey oldu. Geçen sezon Roma'da yaşadığımızın bir benzerini yaşadık. Taraftarlar için ne kadar kötü olduğunu biliyorum. Elendik." dedi.

Barcelona'da Valverde dönemi bitiyor!

Turu kaybettikleri korner organizasyonuyla ilgili gelen soruya Barcelona Başkanı, "Yediğimiz dördüncü gol büyük şok oldu, sürprizdi. Oyuncular büyük hata yaptı. Bilemiyorum. Takım tamamen bitti orada. İki yıl üst üste aynı şey. Berbat bir geceydi." yanıtını verdi.


VALVERDE'NİN GÖREVİ TEHLİKEDE!

Teknik ekip ve kadro ile ilgili yaptırımlarının ne olacağına dair gelen bir diğer sorusunu ise Bartomeu, "Kendimize gelmemiz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde Kral Kupası finali oynayacağız. Bu sonucu açıklamak çok zor. Kendi içimizde durumu konuşacağız. Buna reaksiyon gösterme zamanı da gelecek. Şu an sadece önümüzdeki maçlara bakacağız." sözleriyle cevapladı.


Bartomeu, "Elendiğimiz için hepimiz sinirliyiz. Kral Kupası öncesi tüm takımı cesaretlendirmemiz gerekiyor. Dinlenmeleri, kendilerine gelmeleri gerekiyor. Önlerinde yeterli zaman var. Hazır olacaklardır." ifadeleriyle açıklamalarını noktaladı.Kaynak:Fotospor 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER