Barcelona taraftarından Griezmann tepkisi!

Atletico Madrid'den ayrılacağını açıklayan Griezmann, gideceği kulübü ise henüz açıklamadı. İspanyol medyasına göre Barcelona ihtimali kesinmiş gibi konuşulsa da henüz net bir karar verilmedi. Marca'da yer alan haberde; Barcelona taraftarlarının, geçen yaz Camp Nou'da Antonio Griezmann'ın kendilerine saygısızlık yaptığını düşündüğü için bu transferi istemiyor. Fransız oyuncunun, Barcelonalı futbolcular arasında da sevilmediği öne sürüldü.

Barcelona taraftarından Griezmann tepkisi!

TARAFTARLAR, GRIEZMANN'I VETO ETTİ

Barcelona merkezli Sport gazetesinin yaptığı ankete katılan taraftarların da yüzde 66'sı Griezmann transferini veto etti.

Gazeteye konuşan Barcelona'nın eski başkanı Joan Laporta, "Taraftarlar bu transferi istemiyor. Ayrıca, fiyatı düşünüldüğünde hatalı bir transfer olur. O paranın daha azına Griezmann'dan daha çok katkı sağlayacak futbolcu bulunur." dedi.

BARÇA İSTİYOR AMA PSG DE İSTEKLİ!

Marca'nın iddiasına göre; Barcelona, Atletico Madrid ve Griezmann ile görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor, ancak bunu henüz kamuoyuna duyurmadı. Barcelona dışında özellikle PSG'nin bu transfer için çok istekli olduğu ve Neymar, Mbappe, Griezmann üçlüsünü biraraya getirmek istedikleri kaydedildi.

Kaynak:Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER