Cristiano Ronaldo: ''Zidane'a Benitez'den Daha Fazla... ''

Cristiano Ronaldo, Barcelonalı futbolcuların kendisi hakkında söylediklerine cevap vermeyeceğini belirtirken Zidane'ın takımın başına geçmesinden memnun olduğunu ifade etti.

Cristiano Ronaldo: ''Zidane'a Benitez'den Daha Fazla... ''

 Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo kulübün gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ronaldo, Barcelonalı Pique ve Alves'in kendisi hakkında konuşmaları hakkında, ''Onların benim hakkımda konuşmalarını normal karşılıyorum. Çünkü benim hakkımda konuştuktan sonra ertesi gün gazetelerin kapağında yer alacaklarını biliyorlar. Ben onların hakkkında konuşmak istemiyorum. Kimseyi kötü tanıtmak istemem.'' ifadelerini kullandı.

Portekizli yıldız, takımın mevcut durumu hakkında da değerlendirmede bulunurken, ''Her şey empati ile alakalı. Eğer mutluysanız daha iyi bir performans sergiliyorsunuz. Zinedine Zidane ve Rafael Benitez'in her ikisi de kulüp için en iyisini istedi. Kimsenin arkasından konuşmak istemiyorum ama Zidane'a Benitez'den daha fazla sempati beslediğimiz bir gerçek. Lütfen bana neden diye sormayın'' şeklinde konuştu.


Ronaldo, Zidane için ise ''Zidane'ın başa gelmesi takımda olumlu bir değişiklik havası yarattı. Takıma yaptığı müdahaleler olumlu sonuçlar verdi.'' dedi.

Goal

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER