Gareth Bale'dan Büyük İtiraf

Dünya futbolunun en pahalı transferi unvanıyla büyük umutlarla Real Madrid'e gelen Bale, İngiltere'deki futbolundan uzak olduğunu itiraf etti

Gareth Bale'dan Büyük İtiraf

Gareth Bale, Real Madrid kariyerinde Tottenham Hotspur'daki etkinliğine ulaşamadığını düşünüyor.

2013 yılında Tottenham'dan Real Madrid'e 85 milyon euroluk bir bedelle transfer olan Bale, Getafe karşısında alınan galibiyette takımının 3. golüne imzasını atarak Los Galacticos ile çıktığı 103 maçta 43 gole ulaştı. Fakat Galli yıldız daha iyi oynayabileceği kanısına sahip.

26 yaşındaki oyuncu performansına dair yaptığı açıklamada "Şu ana kadar performansımdan memnunum. Bu sezon bazı sakatlıklar yaşadım fakat oyun olarak Tottenham'da olduğum gibi de değilim. Nedenini ben de bilemiyorum. Belki de La Liga ile Premier Lig arasındaki stil farkından dolayıdır." şeklinde konuştu.

Bale, Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile olan ilişkileri hakkında ise: ''Gerçeği yansıtmayan bazı şeyler sürekli konuşuluyor fakat Ronaldo ile aramızdaki ilişki gayet iyi. O dünyanın en iyi futbolcularından birisi. En iyisi olup olmadığı sizin görüşünüze bağlıdır ancak gerçek anlamda mükemmel bir futbolcu.'' açıklamasını yaptı.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2015, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER