Mido'dan çarpıcı Zidane eleştirisi!

Mido olarak tanınan 37 yaşındaki Mısırlı eski futbolcu Ahmed Hossam, Zinedine Zidane'ın İspanya La Liga ekibi Real Madrid'e ikinci kez dönmemesi gerektiğini söyledi.

Mido'dan çarpıcı Zidane eleştirisi!

Eredivisie Ligi ekibi Ajax ve Premier Lig ekibi Tottenham'ın 37 yaşındaki eski golcüsü Ahmed Hossam, teknik direktör Zinedine Zidane'ın La Liga ekibi Real Madrid'e dönüşünün hiçbir şeyi değiştirmediğini ifade etti.

2018 yılında İspanyol ekibindeki görevinden ayrılan 47 yaşındaki Fransız teknik adam Zidane, 2019 Mart ayında ikinci kez teknik direktörlük görevi için Real Madrid'e döndü.

Mido olarak tanınan eski Mısırlı futbolcu Ahmed Hossam, Zidane'ın büyük bir hayranı olduğunu dile getirmesine rağmen onu eleştirmekten de çekinmedi.

Mido, AS gazetesine verdiği ropötajda, Zidane'ın Real Madrid'e dönmemesi gerektiğine inandığını şu sözlerle belirtti; "Real Madrid'i çok seviyorum ve ligdeki favori takımım. Benim bakış açıma göre Zidane, Real Madrid'e hiçbir şey katmadı. Ne derler bilirsiniz; aynı kadınla iki kez evlenmeyin."

Real Madrid, küresel salgın ilan edilen koronavirüs nedeniyle ligler askıya alınmadan önce La Liga'da 56 puanla lider Barcelona'nın ardından 2. sırada yer alıyordu.

Kaynak: Gaol.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER