banner197

Real Madrid'de Ramos bilmecesi

İspanyol basını La Liga ekibi Real Madrid yönetiminin Sergio Ramos'un 2021 yazında bitecek sözleşmesi için halen bir adım atmadığını öne sürdü.

Real Madrid'de Ramos bilmecesi

La Liga ekibi Real Madrid ile sözleşmesi 2021 yazında sona erecek olan Sergio Ramos'un takımdaki geleceği hakkındaki soru işaretleri sürüyor.

AS' gazetesin'de yer alan habere göre 33 yaşındaki İspanyol oyuncu Ramos, sözleşmesinin iki yıllığına uzatılmasını istiyor ancak oyuncuyla halen temasa geçmeyen İspanyol ekibi yönetimi buna sıcak bakmıyor.

Haberin detaylarında yıllık 14 milyon euro'luk sabit ücret alan savunma oyuncusu Ramos'un Gareth Bale ile birlikte takımın en çok kazananı olduğu belirtilirken, yönetimin oyuncunun 2021 yılında 35 yaşında olacağını göz önünde bulundurarak o tarihe kadar bir adım atmayı düşünmediği, olası bir teklifin de bir yıllık olacağı öne sürüldü. 

Sevilla'dan transfer edildiği günden beri Real Madrid forması ile 636 resmi mücadelede görev alan Sergio Ramos, 91 gollük performas sergilerken, İspanya deviyle 21 kupa kaldırdı. 

Kaynak: Goal.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER