Yusuf Yazıcı, Lille'den ayrılacak mı? Menajeri görüşmeyi açıkladı...

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'de forma giyen ve A Milli Futbol Takımı'mızın yıldız oyuncusu Yusuf Yazıcı’nın temsilciliğini yapan Adem Cebeci, 24 yaşındaki futbolcu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Yusuf Yazıcı, Lille'den ayrılacak mı? Menajeri görüşmeyi açıkladı...

Ligue 1 ekiplerinden Lille'de forma giyen milli yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın Fransız ekibindeki geleceği merak konusu. 

24 yaşındaki milli futbolcunun menajeri yaptığı açıklamada, Lille yönetimiyle yapılan görüşmeyi duyurdu.

Fransız takımı ile düzenli görüşmeler yaptıklarını dile getiren Adem Cebeci şu ifadeleri kullandı;

"Geçen hafta hem Yusuf'u ziyaret etmek, hem de kulüple sezon içinde düzenli olarak yaptığımız toplantıya katılmak için Lille'deydim. Yusuf'un hem morali, hem de motivasyonu çok iyi. Yusuf konsantrasyonu çok yüksek bir oyuncu, her zaman yüzde 100'ünden fazlasını sahaya vermek için çalışıyor"

Yazıcı'nın Lille'de mutlu olduğunu söyleyen Cebeci açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü;

"Geçen seneki şampiyonluk O'nu daha da güçlendirdi; hem bireysel olarak hem takım olarak potansiyellerinin çok yüksek olduğunu biliyorlar. Yusuf, Lille'de olmaktan son derece mutlu. Takım arkadaşları O'nu, O da takım arkadaşlarını çok fazla seviyor. Hatta sadece antrenman ve maçlarda değil, boş zamanlarında da birlikte çok vakit geçiriyorlar. Kulüple yaptığımız toplantılar da son derece olumlu geçti"

Lille yönetiminin Yusuf Yazıcı'ya bir proje gözüyle baktığını belirten Adem Cebeci açıklamalarını şu ifadelerle sonlandırdı; "Hem yönetim hem teknik kadro Yusuf'un takımlarında olmasından memnun. Onun hem saha içi, hem de saha dışı katkısına derece önem verdiklerini söylediler. Yusuf'a bir proje olarak baktıklarını ve ellerinden çıkarmak gibi bir niyetlerinin olmadığını, gelecek planlamalarında da Yusuf'un önemli bir yerde olduğunu eklediler. Yusuf geçen sezonki performansıyla tüm Avrupa'ya ne kadar özel bir yetenek olduğunu gösterdi. Hedefi daha fazlasını yapmak. Onun zihninde bir sınır yoktur. Hep hayal kurar ve o hayaller için çalışır. Bu sezon bittiğinde yine onun başarılarını konuşacağımızdan hiç şüphem yok.''

Kaynak: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER