Son Dakika Galatasaray'da ayrılık. Galatasaray'ın sezonun en iyi oyuncuları arasında yer alan Lucas Torreira Galatasaray'a veda mı etti. İtalya medyası yazdığı gibi Lucas Torreira'nın Lazio transfer olacağı sabah saatleri itibariyle gündemdeydi. Peki Lucas Torreira İtalya'ya neye gidiyor? Lucas Torreira paylaşımı ne ifade ediyor. Lucas Torreira yuvadan uçuyor mu?

Lucas Torreira Galatasaray'dan ayrıldı mı?

Paredes ve başka bir orta saha beklerken Torreira Paredes hesapları yapan Galatasaray büyük bir yıkımla karşılaştı. Hem taraftarı üzen hem de tüm planları altüst edecek bir gelişme yaşandı. Lucas Torreira yaptığı paylaşımla taraftara veda ettiği iddia edildi. Peki Lucas Torreira Galatasaray'dan ayrıldı mı?

Lucas Torreira Lazio'ya mı gidiyor?

torre-2

Akşam Galatasaray'ın hazırlık maçı varken Torreira İtalya'ya uçtu. Galatasaray'ın başarılı orta sahası Türkiye'de ilk defa Levent Ümit Erol'un duyurduğu torreira Lazio olursa şaşırmayın haberi gerçek oldu. Torreira transfer görüşmelerini yapmak üzere İtalya'ya uçtu.

Lucas Torreira'nın Lazio kulübüyle son transfer görüşmesi yaparak imza atması bekleniyor. Lucas Torreira maç günü gitmesi yeni sezonda net olarak takımda kalmayacak olarak yorumlandı.

Lucas Torreira İtalya'da Lazio haricinde başka kulüplerin de ilgisi olsa da Lazio Torreira'yı transfer edebilmek için çok uğraşacak.